Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret

Több
7 éve 7 hónapja #10251 Írta: matyussandor
Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret téma létrehozva matyussandor által
Sziasztok,

Egy olyan hibával találkoztam, amit nem tudok mire vélni. Az a helyzet, hogy a 3.6.2-es verziót használom, és sajnos azt nem tudom, hogy a hiba ezelőtt is fenn állt e, de az történik, hogy minden beviteli mező, vagy ikon (pl.: reg űrlapnál) ha fölé húzom az egeret a mezőnek, akkor a mező szövege (pl.: felhasználónév:) eltűnik, és csak maga a bevieli mező marad ott. A biztonság kedvéért, mert nem tudom egyszerűbbel leírni, csatoltam két képet. Az egyik amikor betöltődik az oldal, és szépen rendben van minden, a másik pedig amikor elhúzom fölötte az egeret.
Előre is köszönöm a segítő szándékot.

Üdv,
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10259 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret
Kipróbáltad esetleg más sablonnal is?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: matyussandor

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10270 Írta: matyussandor
matyussandor válaszolt a következő témában: Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret
Jó, hogy mondtad. Most próbáltam meg az alap sablonnal. Úgy semmi probléma nincs, de eddig nem csinálta a HelixIII sem.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10281 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret
Talán ellenőrizd a css-ben, hogy a :hover tulajdonság színe nincs-e véletlenül fehérre állítva. Azaz: a fehér alapon fehér szöveg csak látszólag tűnik el.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10282 Írta: matyussandor
matyussandor válaszolt a következő témában: Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret
Nem, azzal nincs baj. Azt már néztem. Egyébként látszólag is eltűnteti a szöveget, feljebb, vagy oldalra ugrik a mező is miután eltűnt előle a szöveg. Ez csak az után van ha a szövegbuborék eltűnik. De másik sablonnal semmi probléma nincs, úgyhogy valószínűleg sablon csere lesz.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10287 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Eltűnik a mező miután elhúzom felette az egeret
Nincs esetleg egy régi sablonfelülírás a sablonod html mappájában, amely ide vonatkozik?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!