Modalizer

  • szivoagy
  • szivoagy profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hónapja #1664 Írta: szivoagy
Modalizer téma létrehozva szivoagy által
Helló!

Ha valaki használt már modalizert lehet tud benne segíteni. Hogy lehet kikapcsolni benne a scrollbárt kikapcsolni és beállítani hogy mindig akkora legyen az ablak mint a tartalom amit meg kell jeleníteni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #1665 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modalizer

szivoagy írta: Helló!

Ha valaki használt már modalizert lehet tud benne segíteni. Hogy lehet kikapcsolni benne a scrollbárt kikapcsolni és beállítani hogy mindig akkora legyen az ablak mint a tartalom amit meg kell jeleníteni?

Mit akarsz megjeleníteni a modalbox-ban? Képet, vagy html tartalmat?
Nálam kép megjelenítés esetén nincs scrollbox, ezért vagyok kicsit értetlen a kérdéseddel szemben...
Példa cikk itt


Alapártelmezett ablakméretek beállítását próbáltad már?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 3 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • szivoagy
  • szivoagy profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hónapja #1666 Írta: szivoagy
szivoagy válaszolt a következő témában: Modalizer
Én cikket próbálok meg benne megjeleníteni. És ott jön a scroll. A legnagyobb probléma az, hogy nem tudom a képeket, hogy kezeli méretezi e az ablakhoz vagy sem, de mintha a cikkel ezt nem tudná megtenni.

mutatok egy linket: www.sefbacsi.com/index.php/napi-ajanlat

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #1668 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modalizer
A linkelt oldalon a táblázat szélessége 836 pixel. A modalizer-ben az "Alapértelmezett ablakméretet" ennél nagyobbra kell állítani, hogy a vízszintes görgetősáv eltűnjön - állítsd pl. 850px-re vagy 900px-re. A magasságot pedig 100%-ra, így magassága a teljes ablakkal azonos lesz. (alsó képen, ahol - mint látom - a magyarítás még nem teljes...)
A modális ablakod háttérképe (menu.png) 811 × 599 px.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 3 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • szivoagy
  • szivoagy profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hónapja #1669 Írta: szivoagy
szivoagy válaszolt a következő témában: Modalizer
Sikerült megcsinálni és most nincs scroll, viszont az a baj hogy ha valakinek más elrendezésű a böngészője és mondjuk nem tudja megjeleníteni a kép max magasságát akkor megint kijön a scroll. Az lenne a legjobb ha a megjelenítendő tartalom a popup méretében jelenne meg mindig, vagy ha nem lehet ilyet akkor se legyen scroll bár hanem a teljes böngészőablak görgetésével lehessen megnézni a lemaradt részeket. "Alsó képen, ahol - mint látom - a magyarítás még nem teljes..." itt melyik részre gondolsz pontosan?

Remélem nagyjából érthető amit írtam. :D

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #1670 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modalizer
A válaszomba illesztett alsó képen, mely a modalizer admin felületéről való, az egyik adat előtt magyarul van a "Szélesség", alatta pedig angolul a "Height" (magasság)


Képernyő magassához: A leggagyibb 800×600 képernyő felbontás manapság már ritka, mint a fehér holló.
A háttérképed szélessége amúgyis nagyobb: (811×599)
Elvárható minimum az 1024 × 768. Ezen pedig már szerintem csont nélkül, jól fog menni.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 3 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!