Ingatlanközvetítő oldalhoz keresek megfelelő bővítményt

Több
11 éve 4 hónapja #1510 Írta: Misililla
Sziasztok előre is elnézést kérek, ha valamit rosszul csinálok, sem joomlában, sem fórumozásban nem vagyok túl rutinos. Egy ilyesféle kategóriát kerestem volna, ahol feltehetem a kérdésemet. Mivel nem találtam ezért létrehozom. Ha nem jól tettem, vagy nem jó helyen, akkor bocsánat! :)

Szóval segítséget szeretnék kérni:

Szükségem lenne egy bővítménye.

Kb. olyan komponenst keresek, mint pl. egy ingatlanközvetítő portál (pl: ingatlan.net/ ). (Másra használnám, ezért talán kicsit eltérőek az elképzeléseim, de lényegében nem nagyon. Azt szeretném, ha:
1.) Adott kategóriába tartozó szolgáltatók regisztrálhatnának a saját kategóriájukban előre meghatározott kérdéseket megválaszolva. (Pl.: település, kapacitás, nyitvatartási idő, stb.)
2.) Emellé azonban fel kellene, hogy tudjanak tölteni képeket (legalább hármat-négyet).
3.) Jó lenne, ha hangot is fel lehetne tölteni egyes kategóriákban.
4.) Lényeges lenne, hogy az előre meghatározott kérdésekre adott válaszok alapján lehessen keresni, szűkíteni. (úgy mint településre, kapacitásra, nyitva tartásra.)
5.) az előre definiált kérdések között lehessen megkülönböztetni nyilvánosakat, illetve olyanokat, amiket csak az adminisztrátor lát.
Én ilyesféle megoldást rengeteg helyen látok, biztosan létezik a joomlához. Nagyon megköszönném, ha valaki ajánlana egyet ami esetleg még kultúráltan is néz ki, netán magyar, és ingyenes vagy occo. de az ingyenes lenne az igazi. Nagyon köszönöm a segítséget előre is!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1512 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Ingatlanközvetítő oldalhoz keresek megfelelő bővítményt
Sok esetben az adott specifikáció egyedi megoldást kíván. Nagyon szerencsésnek kel lenni, hogy legyen olyan bővítmény, ami az összes feladatot ellátja, módosítás nélkül. A JED -en kell körülnézni, így első blikkre ránéznék a helyedbe az AdsManager -re, talán lefedheti az elképzeléseidet és viszonylag elég sok kiegészítő-bővítményt is írtak hozzá.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1515 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Ingatlanközvetítő oldalhoz keresek megfelelő bővítményt
Javaslom továbbá még, a Domus Organizer -t meg a JED-en a Real Estate kategóriát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!