Ingyenes hosztingnál JFolder: :folder: Path is not a folder. Path: joomla 2.5 hiba

Több
11 éve 4 hónapja #1392 Írta: joderida
Sziasztok!
Van egy problémám: "JFolder: :folder: Path is not a folder. Path:", amikor egy új menu item akarok hozzárendelni főmenühöz.
Joomla 2.5.8-t használok, a régi verziókban(1.5.x)-ben volt ez a hiba, hogy az images/stories vagy images/M_images mappát kellett használni, mint képek almappát(az eredeti installációban sincs ilyen). Megpróbáltam media managerben átírni az útvonalat azért, hátha..., de semmi. Remélem ti tudtok segíteni, ha szükségszerű tudok hozzáférést biztosítani az oldalhoz, mivel csak 1 tesztoldal(atw-n)
Köszönöm előre is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1393 Írta: Balázs
Elkerülendő még tesztelési oldal esetében is az ATW, ahol az ingyenesség fejében, nagyban korlátozott felületet biztosít a szolgálató. Tesztelni saját gépen, Wampserver segítségével ajánlott.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1394 Írta: joderida
Köszönöm valóban igaz wampal működik, hm eddig ilyen hibám nem volt atw-n mikor saját motorral dolgoztam.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1395 Írta: Balázs
Minél magasabb verziószámú Joomlát használsz, annál magasabb Php, Apache verziószámot, Php bővítményt követel meg a rendszer. A minimum: www.joomla.org/technical-requirements.html

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!